Proč redakční systém od nás?

Protože naším základním mottem je: Kvalita, kterou Vaši zákazníci ocení!

Je v něm obsaženo vše, čím se řídíme – řídíme se požadavky těch, pro které je web určen.

Vždy důkladně a pečlivě zkoumáme a zjišťujeme Jak, K čemu a Proč bude uživatel, tedy Váš zákazník, web používat. Díky našim zkušenostem a systematickému zaměření na pohled zvnějšku dokážeme vystihnout, jaké situace mohou nastat, a umíme pro ně najít řešení.

Další důvody, proč byste si měli vybrat právě redakční systém Ibis CMS od WebConsult.cz:

  • Nabízíme víc! Neděláme jen software, ale zajišťujeme komplexně dodávku grafických prací a tiskovin, tvorbu Corporate Identity a další marketingové aktivity.
  • Rádi děláme funkční firemní weby s vazbou na data uložená jinde – vždy se snažíme o synergický efekt a o maximalizaci efektivnosti.
  • Jsme nezávislí na operačním systému.
  • Protože s našimi zákazníky jednáme rychle a nabízíme dokonalý přehled o veškerých požadavcích, jejich stavu rozpracovanosti. Řídíme se pravidlem, že každý úkol (požadavek) musí mít svou zodpovědnou osobu, termín realizace a informaci o stavu. To vše nám a Vám nabízí aplikace Mantis pro evidenci zákaznických požadavků.
  • A hlavně – nás to baví!


Vložit nový příspěvek/dotaz  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

/ 03.05.22 /

Pracujeme dál

Říkám to všem zákazníkům - pokud nebudete udržovat Novinky/Aktuality, stanou se z nich Stařinky a návštěvníci si budou myslet, že jste firmu zavřeli a/nebo že se nic nového neděje. A to obvykle není pravda. Stejně jako v tomto případě...

/ 22.12.17 /

Co snížilo míru okamžitého opuštění o 82 %

U webu Olchavova.cz jsme se podívali do Google Analytics na míru okamžitého opuštění na dlouhodobé škále a odhalili jsme snížení míry okamžitého opuštění o parádních 82 %. Čím toho bylo dosaženo?

/ 30.05.16 /

Be Bop Lobby Bar

Pro Hotel Alcron, jehož restaurace má Michelinskou hvězdu, jsme udělali stylový web pro Be Bop Lobby Bar.

Není plánován žádný termín.


Zákazníci o nás napsali

Spolupráce s firmou WebConsult.cz se mi vyplatila a všude tuto firmu doporučuji.

Miroslav Skalík

V průběhu celé spolupráce jsme ocenili zejména velmi rychlé řešení vzniklých problémů a poskytnutí rad, které nám usnadnily vytvoření internetového obchodu.

Michal Petr

Již čísla za prvních pět měsíců ukazují, že se naše nová webová prezentace setkala u zákazníků s velkým úspěchem. Jejímu spuštění předcházela důkladná analýza zákaznického chování a očekávání klientů, což se pozitivně projevilo již po prvním měsíci ostrého provozu nového e-shopu.

Barbora Krátká

Anketa

Které roční období máte nejraději?

Jaro (27%)

Léto (24%)

Podzim (25%)

Zima (25%)