Editovatelné boxy

Kromě obvyklých textů se na stránkách vyskytují oblasti, které se chce umožnit editovat – ať už se jedná o oblast pod svislým menu, kde mohou být loga partnerů, nebo někde úplně jinde, kde budou upoutávky na probíhající akce.

  • Editovatelné, systémové, Kolotoč a Samorotující kolotoč.
  • Šablony – umožňuje uložit si a vícenásobně použít určité rozložení boxů na stránce.
  • Boxům je možné nastavit datum zobrazení od–do nebo počet zobrazení. Pro každý box je možné nastavit náhradníka – tedy box, který se zobrazí poté, když vyprší podmínka pro zobrazení. Toto je vhodné pro upoutávky na časově omezené akce nebo pro inzerenty a jejich reklamy.
  • Umíme sledovat počty kliknutí na editboxů, takže poznáte nejen, kolikrát byl editboxů zobrazen, ale také kolik lidí si na něj kliklo a zjišťovat tak úspěšnost/efektivitu daného sdělení.
  • Editbox lze vložit kamkoli do Obsahu.

S editboxy si lze libovolně hrát. Podívejte se třeba stránku bez editboxů, nebo stránku se zapnutými všemi editboxy.

Ukázka administrace

Přehled editboxů

Editace editboxu

Výběr editboxů pro Kolotoč a Samorotující kolotoč

Přehled šablon editboxů

Editace editboxů ve vybrané šabloně - jednoduchým přetažením z oblasti Nepřiřazených do připravených oblastí vlevo, nahoře a dole

Ukázky použití tohoto moduluMohlo by Vás také zajímat
Vložit nový příspěvek/dotaz  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

/ 03.05.22 /

Pracujeme dál

Říkám to všem zákazníkům - pokud nebudete udržovat Novinky/Aktuality, stanou se z nich Stařinky a návštěvníci si budou myslet, že jste firmu zavřeli a/nebo že se nic nového neděje. A to obvykle není pravda. Stejně jako v tomto případě...

/ 22.12.17 /

Co snížilo míru okamžitého opuštění o 82 %

U webu Olchavova.cz jsme se podívali do Google Analytics na míru okamžitého opuštění na dlouhodobé škále a odhalili jsme snížení míry okamžitého opuštění o parádních 82 %. Čím toho bylo dosaženo?

/ 30.05.16 /

Be Bop Lobby Bar

Pro Hotel Alcron, jehož restaurace má Michelinskou hvězdu, jsme udělali stylový web pro Be Bop Lobby Bar.

Není plánován žádný termín.

Zákazníci o nás napsali

WebConsult.cz exceeded our expectations, with their ability to envisage the best IT solutions tailored specifically for our individual needs.

Tristan Ius

Spolu s manželkou, která se se mnou na poradenské činnosti podílí, oceňujeme flexibilitu firmy, která pružně reagovala na opakovanou změnu zadání.

Petr Roček

Právě firma WebConsult.cz nás přesvědčila o tom, že se stránkami je třeba neustále pracovat, aktualizovat je, aby se návštěvníci na tyto stránky rádi opakovaně vraceli.

Jana Valdmannová

Anketa

Které roční období máte nejraději?

Jaro (27%)

Léto (24%)

Podzim (25%)

Zima (25%)