Facebook

Více než 500 000 000 uživatelů Facebooku celosvětově a okolo 3 000 000 v ČR už je pádný argument proč Facebook neignorovat.

  • Založíme Vám na Facebooku stránku s Vaším logem.
  • Vysvětlíme Vám, jak to celé funguje a jak přidávat na svou Facebook stránku příspěvky a jak reagovat na ohlasy uživatelů.
  • Přidáme do Vašeho webu box s přehledem, kolik máte na Facebooku přátel/fanoušků.
  • Spustíme modul Facebook, který ke každé stránce vašeho webu přidá tlačítko „To se mi líbí“, které umožní sdílení stránky mezi přáteli/fanoušky.

Ukázky použití tohoto moduluVložit nový příspěvek/dotaz  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše


/ 22.12.17 /

Co snížilo míru okamžitého opuštění o 82 %

U webu Olchavova.cz jsme se podívali do Google Analytics na míru okamžitého opuštění na dlouhodobé škále a odhalili jsme snížení míry okamžitého opuštění o parádních 82 %. Čím toho bylo dosaženo?

/ 30.05.16 /

Be Bop Lobby Bar

Pro Hotel Alcron, jehož restaurace má Michelinskou hvězdu, jsme udělali stylový web pro Be Bop Lobby Bar.

/ 02.02.16 /

Novinky v Ibis CMS 3.5

Přinášíme přehled těch nejzajímavějších novinek Ibis CMS verze 3.5.


Zákazníci o nás napsali

WebConsult.cz exceeded our expectations, with their ability to envisage the best IT solutions tailored specifically for our individual needs.

Tristan Ius

Spolu s manželkou, která se se mnou na poradenské činnosti podílí, oceňujeme flexibilitu firmy, která pružně reagovala na opakovanou změnu zadání.

Petr Roček

Právě firma WebConsult.cz nás přesvědčila o tom, že se stránkami je třeba neustále pracovat, aktualizovat je, aby se návštěvníci na tyto stránky rádi opakovaně vraceli.

Jana Valdmannová